İptal İade Şartları

Gönderilmeyen yada eksik gönderilen tüm işlemlerin iadesi garantimiz altındadır. Bu tür işlemler için ücretiniz iade edilir yada hizmet olarak iade edilirler. Mağduriyetinizi gidermemiz için canlı destekten yada iletişim sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

İşlemlerden önce yanlış profil bilgileri girilmesi yada işlem yapılacak hesapların gizli hesaplar olması durumunda ise kesinlikle iade yapılmamaktadır. Bunlarla ilgili uyarılar sipariş sayfamızda yer almaktadır.

Teslimat sonrası olacak eksilmeler ve düşüşlerden sitemiz sorumlu değildir. Bayiden kaynaklı düşme sorunu yaşanabilir bunlardan sorumlu değiliz. Bu durumda para iadesi yapılamaz.

Servislerde gönderim 24 saate kadar uzayabilmektedir. Sipariş veren müşteriler bunu kabul etmiş sayılırlar. 24 saate kadar gelmeyen siparişler için iade söz konusu değildir. Yalnızca 24 saati geçtiği halde başlamamış veya tamamlanmamış siparişlerin ücretleri iade edilirler.

Sipariş verilip işleme başladıktan sonra hesap veya gönderinin silinmesi veya kapanması durumunda ücret iadesi yoktur. Bu hesap ve gönderi sahibi müşterinin sorumluluğundadır.

Ürün bilgilerinde yer alan zaman ve düşme ile ilgili ifadeler genel ifadelerdir. Düşme oranı orada yazandan daha fazla ve süre daha geç olabilir. Müşteri bunu kabul etmiş sayılır.